.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

 

 

1.AYAK

Yeni koşmaya başlayan tayların bu koşusunda ne desek doğru olmayabilir. Ganyan tahmin verilerine göre ilk koşusunda fena olmayan bir yarış grafiği sergileyen (4) MY CEM edindiği tecrübe ile rakiplerine göre bir adım önde görmekteyim. Rakipleri ise bu koşuya iyi hazırlık yapan (6) YILDIRIMAĞA ve eküri desteği ile (5) SAYGIDEĞER altılı tahmin kuponlarınız için yeterli olacaktır. Sürpriz olarak (1) ARSLANBAŞ ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır.  Fakat hepsi yaparak rahat bir koşu izlemenizi öneririm.

Sıralamam : HEPSİ

2.AYAK

Sık koşup az kazanan safkanların bir araya geldiği bu koşuda öncelikle bir safkan önereceğim sürekli ağır kilolarla koştuğu için rakiplerine geçilen safkan (4) BABASEYFİ geçildiği rakiplerinin aldığı fazla kiloları ile bugün onları kolaylıkla geçecektir. Kocaeli pistinde bu mesafeleri çok iyi koşup sürekli tabelada yer bulan safkan (7) UNUTULMAZ favori safkanın hatasını affetmeyecektir. Buradaki rakipleri defalarca geçme başarısı gösteren safkan (2) SAĞNAKHAN ağır kilodan etkilenmez ise yarışta söz sahibi olacaktır. Verdiği ciddi aradan sonra gördüğü iki yarış ile açıklarını kapatan (6) KATI KAZAN nıda yazmanızda fayda olacaktır. Uygun kilosu ile (8) KONGO gününde olduğu zaman farlı koşup yarış kazanabiliyor.

Sıralamam : 4-7-2-6-8

3.AYAK

İstanbul pistinde yaptığı üç yarışın birini kazanan safkan (2) AUF WIEDERSEHEN son koşusunda uzun mesafeden dolayı etkisiz kalması sizleri yanıltmasın bugün safkan usta pilotu ile iyi bir çıkışla beyaz bayrak ayna yarışı yaparak uzak ara kazanacaktır. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.

Sıralamam : BANKO  (2) AUF WIEDERSEHEN

4.AYAK

Yarış hayatında yaptığı on beş koşuda altı defa kazanan ve dört defada tabela yapan formunun zirvesinde olan TURBO yavrusu safkan (1) MARİSSA  usta pilotu ile GÜNÜN İKİNCİ BANKOSU  olarak öneriyorum.

Sıralamam : BANKO (1) MARİSSA  

5.AYAK

Verdiği ara sonrası yaptığı iki koşu ile sezona fena başlamayan safkan (3) WIND RUNNER kaçak at koşu stiline sahip safkan virajı önlerde dönebilirse özlediği uzak ara yarışlarından birini yapabilir. Altılı tahmin kuponlarınıza öncelikle yazılmasını öneririm. Uzun mesafeleri ağır kilosuna rağmen sürekli iyi koşan safkan (4) CANBERKHAN usta pilotu ile yirmi yedi koşudur özlediği birinciliğe uzanabilir. Son iki koşudan ikincilikle ayrılan safkan (5) GRUMPY rakiplerinin hatasını affetmeyecektir. Ve son olarak sık koşturulmaktan etkilenmez ise (1) OĞLUM OZAN yarışta söz sahibi olabilir.

Sıralamam : 3-4-5-1

6.AYAK

Henüz net bir şeyler söylemenin yanlış olacağı bu koşu için hepsi diyerek daha şanslı olmak isterim.

Sıralamam : HEPSİ

 

 

Değerli yarış severler yaptığım yorumlar tamamen ihtimal olup  safkanların daha önceki koşuları ve yarış için yaptığı galop  çalışmaları ile yapacağınız altılı tahmin kuponlarınıza faydalı olabilmek amaçlı yapılmıştır. Tavsiyem öncelikle takip ettiğiniz safkanları sonra ise bizleri değerlenedirmenizi öneririm. 

Hepinize bol şans.

BAHADIR YENİ