İSTANBUL ALTILI YORUMU / BAHADIR YENİ 15-04-2016

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

GANYAN TAHMİN takipçileri için hazırladığım İSTANBUL ALTILI YARIŞ ANALİZİ

 

1.AYAK

Her geçen gün daha iyi duruma gelen grubun tek dişi safkanı (9) TURBOCAN kazandığı koşu sonrası sekiz kilo gibi ciddi bir indirim alan turbo yavru ilk defa koşacağı uzun mesafede rakiplerine göre daha şanslı görüyorum. Altılı tahmin kuponlarınıza öncelikle yazmanızı öneririm.

Bu pist ve mesafenin başarılı safkanı başka bir turbo yavru (7) DESPOT viraj dönüldükten hemen sonra önlere gelmek için çok acele etmez ve bekleme yaparsa yarışı kazanabilir.

Kendisini tercih eden pilotu ile yaptığı dört koşuda iki defa birincilik iki defa tabela yapan başarılı safkan (3) KARA TURBO yarış hayatına kazanarak başladığı İstanbul pistinde bugün farklı koşup yarışta söz sahibi olabilir.

Son olarak yaptığı son koşuda istediği forma ulaştığı görünen safkan (6) GEZEGEN hata affetmeyecektir.

Sıralamam : 9-7-3-6

2.AYAK

Kaliteli safkanların bir araya geldiği bu koşuda uzun ara vermesine rağmen bu grubun üstünde olduğuna inandığım (16) WARRIOR GIRL formsuz pilotuna rağmen öncelikle yazılmalı.

Yarış hayatında yaptığı iki koşuyu kazanarak bu sezon adından fazlaca söz ettirecek safkan (11) MOMENTERO favori safkanın öncelikle rakibi olacaktır.

Çim koşuları eksik olduğu için burada üç safkan önereceğim. (5) FLAWLESS VICTORY (14) SILEN CAT ve son olarak İstanbul erken getirilen ve hayli iddialı (1) ALTIN ADIM yeterli olacaktır.

Sıralamam : 16-11-5-14-1

3.AYAK

Uzun aradan sonra çıkacağı ilk sınavında bu grubun üstünde olduğuna inandığım safkan (9) GIFTED SISTER bu yarış için yaptığı gallop çalışmaları gibi koşarsa yarışı kazanması normal sonuç olacaktır.

Son koşusunda pilotu S.Kaya nın gereksizlere son düzlükte bariyer dibine girdiği ve defalarca koşu yolu kapanan safkan (1) SEDDIFI geç kaldığı sprintiyle ikinci oldu bu gün bu hatayı tekrarlamaz ise yarışı kazanabilir.

Son koşusunda yarış içerisinde yaşadığı sorun zağma kayışını kopmasında dolayı yarışı bırakmak zorunda kalan safkan (8) AMARELISE arasında az hata yapanın kazanacağı bir yarış olacaktır.

Verdiği ara sonrası ilk sınavını kazanan safkan (11) SPECIAL SWORD başarısının tesadüf olmadığı gösterecektir.

Sürpriz olarak (6) WILL POWER yeterli olacaktır.

Sıralamam : 9-1-8-11-6

4.AYAK

Verdiği ara sonrası sıkıştırılmadan  galop niyetine iki koşu gören safkan (6) SAKARBAŞI sevdiği pist ve mesafede uyumlu usta pilotu ile yarışı kazanacaktır. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.

Sıralamam : BANKO (6) SAKARBAŞI

5.AYAK

Ganyan tahmin verilerine göre süprize müsait bu koşuda beş safkan önereceğim safkanlar sıralamamda yazdığı gibidir.

Sıralamam : 4-6-2-5-8

6.AYAK

Son koşusunda uzun mesafeden etkilenen safkan (6) KASMAN BEY yarışı gerilerde forse edip son yüz de yapacağı güçlü atakları ile yarışı kazanması normal sonuç olacaktır. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.

Sıralamam : BANKO (6) KASMAN BEY