14 NİSAN İZMİR ALTILI GANYAN Metin Güllü

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

 

Ganyan Tahmin takipçilerine özel olarak hazırladığımız İZMİR  ALTILI GANYAN  analizi

 

 I NEED A HERO     Beş yaşındaki dişi kısrak grubun en tecrübeli ve formda atı öncelikle kuponlarda bulunmalı büyük ihtimalde sonlarda geç kalmasa yarışı kazanacaktır tek ve en ciddi rakibi sıkıntılarından dolayı 3’lülüğünde 4 kez koşabilen bu yıl ise aldığı 4 koşuda yavaş yavaş toparlanan ve son yarışında tempoyu belirleyen KOREK   I NEED A HERO ya az bir farkla 2.liği kaptırmıştı artan kondüsyonu ve 100 metre kısalan mesafede boş kilosuyla favorinin en ciddi rakibi olacaktır.

 

 

RIGHT OR WRONG  kalite olarak bu guruptan üstün bir safkan normal şartlarda kazanmasını bekliyorum İ.Güngör bu safkana ilk kez biniyor bu da bende soru işaretleri bırakıyor sonuçta apranti indirimi var son yarışında Madiba yı geçmek için oldukça zorlanan safkanın yeni pilotu ile yarışın istediği gibi gitmemesi durumunda bana göre tek rakibi CLARK KENT olacaktır rakibine oranla kilo avantası olan bu safkan virajdan alacağı liderliği kendisini tanıyan aprantisi idaresinde koparmaya çalışacaktır.

 

VICTORY RHYTHM    Son yarışın uzak ara kazanan daha 4. yarışında çok iyi bir derece elde eden safkan usta pilotu idaresinde uygun sikletiyle günün en sağlam bankosu olacaktır.

 

1.AYAK = 11,7,2,9,10,5,4,3,8

 

2.AYAK = 4 // 11

 

3.AYAK =  1 // 2     

 

4.AYAK = 5 VICTORY RHYTHM   

 

5.AYAK = 1,6,4,10,9,3,2,8

 

6.AYAK = 2,1,4,3,7

 

TOPLAM: 96 TL

 

Değerli yarış severler Excel de hazırlamış olduğum atların son performansları ile ilgili düşünceleriniz ve sorularınız için mert.kahraman.96199  facebook sayfasından bana ulaşabilirsiniz.  HERKEZE BOL  ŞANS.    Metin Güllü