ANKARA ATILI ANALİZ - ALİ SAĞLAM

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

ANKARA ALTILI ANALİZ

1.AYAK

Form grafikleri birbirine yakın safkanların bir araya geldiği bu koşuda öncelikle (3) ÖZDORUK usta pilotundan dolayı bir adım önde görülmekte. Uzun mesafeyi çok daha iyi koşan ve bügünde favori kadar güzel koşacağına inandığım safkan (7) KOMAN YİĞİDİM son virajda önlerde olursa yarışı kolay kazanacaktır. Bu iki safkanın en ciddi rakibi urfa pistinde her mesafeyi iyi koşan safkan (1) YEMCİREŞİT hata affetmeyecektir. Sürpriz olarak uzun süre dinlendirilen safkan (4) KADİR EFE ara sonrası süprize imza atarbilir

Sıralamam : 3-7-1-4

2.AYAK

Bu koşu için ganyan tahmin verilerine göre iki safkan ön planda çıkıyor. (1) DUQUAN ve (5) ATEŞ KUŞU az  hata yapanın ve yarışı önlerde forse edenin kazacağı bir yarış görünmekte. Maden tek atamıyoruz. O zaman 2015 yılında bu pist ve mesafe çok iyi bir yarış performansı sergileyen ve kısa süreli dinlendirilen safkan (7) ORADINARIO bu yarış için yaptığı gallop çalışmaları gibi koşarsa yarışı çok kolay kazanacaktır.

Sıralamam : 1-5-7

3.AYAK

Dörtgün önce koştuğu için kafalarda soru işareti oluşturan safkan (4) DALLICALI kısa mesafede sorun yaşamaz ve altılı tahmin kuponlarınıza öncelikle yazmanızı öneririm. Ne zaman ne yapacağı belli olmasada bu grubu kafa tutacak safka (5) İLTERŞAH son koşusunda iki defa önü kapandığı için avantaj kaybeden safkan bu az sayıdaki rakiplerin kolay sıyrılıp yarışı kazanabilir. İki safkanın rakibi ise her geçen gün daha iyi duruma gelen safkan (3)KUBATOĞLU yeterli olacaktır.

Sıralamam : 4-5-3

4.AYAK

Grupdan üstün olduğuna inandığım (4) FLYING BIRD Tekimdir.

Sıralamam : 4

5.AYAK

Handikap 15 koşusunda iyi bir koşu çıkaracağına inandığım (2) BÜNYAN, son dönemde toparlanmaya başlayan grubun tecrübeli ismi (1) ŞAHENŞAH ve usta pilotuyla (4) HAYAT NUR.

Sıralamam : 2-1-4

6.AYAK

Son ayakda maiden dan çıkma mücadelesi olacak. Ganyan Tahmin verilerine göre burada öne çıkan atlar Tek koşu görmüş olan (8) KHOR KALBA , handikap puanı yüksek olan üst üste 3.lükle potaya giren (7) KAPTAN AMCA, grubun tek dişi atı üzerinde usta pilotuyla uzun ara sonrası koşu görüp tekrar ara veren (12) BOSTORGAY, Galobunu beğendiğim (3) DİRİLİŞ, Kilo avantajıyla ve son dönemde oldukça formda olan H.Çizik’in bindiği (5) HANOĞLU yeterli olacağını düşünüyorum.

Sıralamam : 8-7-12-3-5